Dětská skupina KNOFLÍČEK v DUBŇANECH

 

Dětská skupina KNOFLÍČEK je dětskou skupinou rodinného typu, sídlící v Dubňanech v areálu bývalého Hornického učiliště v blízkosti lesa. Reagujeme na zvýšenou poptávku rodičů, kteří se snaží skloubit svou profesi s péčí o malé dítě a chtějí, aby bylo o jejich děťátko dobře postaráno. Vznik dětských skupin vyvolala iniciativa ministerstva sociálních věcí a Evropský fond, která reagovala na nedostatek volných míst v předškolních zařízeních. Snahou bylo vytvořit nadstandartní zařízení s celodenní péčí o dítě mimo rámec školského zákona.

 

Cílem naší dětské skupiny  je poskytnou Vašim dětem bezpečné, podnětné a stimulující rodinné prostředí a zabezpečit jejich všestranný harmonický rozvoj. Uvědomujeme si individualitu každého dítěte, a tak připravujeme celou řadu aktivit, které umožní dětem se patřičně rozvíjet. Do dětské skupiny můžou docházet děti od 1 roku do předškolní docházky, zpravidla se však zaměřujeme na děti do 4 let.  Vaše děti bude každý den čekat rozmanitý program plný her, zábavy, učení a odpočinku. Do Dětské skupiny je možné se přihlásit kdykoliv s okamžitým zařazením dle volné kapacity. 

 

  • Kapacita dětské skupiny 12 dětí/den
  • Provozní doba od 7:00 do 16:00 hod.
  • Dětská skupina je v provozu celoročně, bez omezení i v době prázdnin. 
  • Rodinné prostředí a individuální přístup k dětem
  • Věk přijímaných dětí od 1 roku (dle individuálního posouzení - chodící děti, spánek 1x denně po obědě) cca do 4 let
  • platbu za umístění dítěte v Dětské skupině "školkovné" si můžete uplatnit jako slevu na dani
  • pravidelný pobyt je možný v blocích: celodenní (příchod kdykoliv mezi 07:00-8:30 hod., odchod kdykoliv mezi 14 - 16 hodinou), dopolední (příchod kdykoliv mezi 07:00 - 08:30  hod. odchod 12:00).  Je možné si zvolit dny v týdnu, v které bude dítě pravidelně docházet
  • Pomůžeme vám sladit péči o rodinu s prací, kterou máte rádi. Vaše dítě bude lépe připraveno na běžnou školku
  • Jsme zapsaní v rejstříku Dětských skupin u MPSV – záruka standardů kvality, stejně tak jako vzdělání a kvalifikace pečujících osob

Zájemci o pravidelnou docházku mohou zasílat žádosti s vyplněnou přihláškou na e-mail knoflicekdubnany@seznam.cz popř. osobně v Dětské skupině KNOFLÍČEK. Všechny žádosti evidujeme a všem se budeme snažit vyjít co nejdříve vstříc s ohledem na kapacitu školky a kritéria přijímání dětí.

 

 

 

 

 

KDE NÁS NAJDETE?

Hrdý člen sítě

 mojedetskaskupina.cz

KONTAKT:
 
Fakturační údaje:
Centrum pro rodinu KNOFLÍČEK, z.s.
Nádražní 1690
696 03 Dubňany
IČ: 04510461
 
Provozovna:
Dětská skupina KNOFLÍČEK
areál bývalého hornického učiliště
NÁDRAŽNÍ 1598
696 03 Dubňany
knoflicekdubnany@seznam.cz
Ing.Helena Ševčíková
vedoucí dětské skupiny

+420 728 199 019

kontakt pro rodiče na pečovatelky 
omlouvání docházky/péče o děti
+ 420 704 750 676