Dětská skupina KNOFLÍČEK DUBŇANY

Dětská skupina KNOFLÍČEK je miniškolkou rodinného typu, sídlící v nově zrekonstruovaných prostorech v areálu bývalého Hornického učiliště v blízkosti lesa. Reagujeme na zvýšenou poptávku rodičů, kteří se snaží skloubit svou profesi s péčí o malé dítě a chtějí, aby bylo o jejich děťátko dobře postaráno. Vznik dětských skupin vyvolala iniciativa ministerstva sociálních věcí a Evropský fond, která reagovala na nedostatek volných míst v předškolních zařízeních. Snahou bylo vytvořit nadstandartní zařízení s celodenní péčí o dítě mimo rámec školního zákona.

 

Dětem je k dispozici nově vybavená denní místnost s vlastním sociálním zařízením a šatnami. Dodržení základních hygienických norem ohledně prostoru pro děti a hygienického zázemí se neliší od hygienických norem pro klasické MŠ. Péči o děti zajišťují pouze odborně vzdělané pečující osoby - tety pečovatelky. 

 

Cílem naší školky je poskytnou Vašim dětem bezpečné, podnětné a stimulující rodinné prostředí a zabezpečit jejich všestranný harmonický rozvoj. Uvědomujeme si individualitu každého dítěte, a tak připravujeme celou řadu aktivit, které umožní dětem se patřičně realizovat. Děti do Dětské skupiny můžou docházet děti od 1 roku do 7 let zpravidla se však zaměřujeme na děti do 4 let.  Vaše děti bude každý den čekat rozmanitý program plný her, zábavy, učení a odpočinku. Do Dětské skupiny je možné se přihlásit kdykoliv s okamžitým zařazením dle volné kapacity. 

O Vaše děti se postaráme jako o vlastní ....

 

  • Kapacita školky 12 dětí/den
  • Provozní hodiny od 7:00 do 16:00 hodin
  • Věk přijímaných dětí od 1 roku (dle individuálního posouzení - chodící děti, spánek 1x denně po obědě)
  • platbu za umístění dítěte v Dětské skupině "školkovné" si můžete uplatnit jako slevu na dani
  • pravidelný pobyt je možný v blocích: celodenní (příchod kdykoliv mezi 7-9 hodinou, odchod kdykoliv mezi 14 - 16 hodinou), dopolední (příchod kdykoliv mezi 7 - 9 hodinou, odchod 12:00).  Je možné si zvolit dny v týdnu, v které bude dítě pravidelně docházet.
     

Vašim individuálním požadavkům se budeme snažit vyhovět.

 

Zájemci o pravidelnou docházku mohou zasílat žádosti s vyplněnou přihláškou na e-mail knoflicekdubnany@seznam.cz, případně žádost předat osobně v CPR KNOFLÍČEK.  Všechny žádosti evidujeme a všem se budeme snažit vyjít co nejdříve vstříc s ohledem na kapacitu školky a kritéria přijímání dětí.

 

 

Požadavky pro zařazení dítěte do dětské skupiny:

 

 

 

KONTAKT:
Centrum pro rodinu KNOFLÍČEK , z.s.
Nádražní 1690
696 03 Dubňany
IČ: 04510461
 
provozovna centra:
areál bývalého hornického učiliště
NÁDRAŽNÍ 1000
 
informace a objednání hlídání:
knoflicekdubnany@seznam.cz
 

Ing. Helena Ševčíková

+420 728 199 019

 

kontakt pro rodiče do centra na hlídací tetu: 
 
+ 420 704 750 676